Taşınma Sırasında İhtiyaç Duyacağınız Konular

.Personelin Tecrübelimi?

.Ekonomik mi?

.Sigorta hizmeti sunuyor mu?

. Montaj ve Demontaj hizmeti var mı?

.Asansörlü Taşımacılık yapıyor mu?

Ünye de başlayan taşımacılık faaliyetlerimiz; Ordu başta olmak üzere güzel ülkemizin her köşesine ulaştı. Bizimle birlikte taşınamayacagınız adres kalmayacak

Asansörlü araçlar sayesinde  taşıma ve taşınma işlemleri kolay ve hızlı yapılmaktadır.

1-K3 Yetki belgeli olan Firmamız, başta evden eve olmak üzere her türlü taşımacılık işini güvenle yerine getirir.

2-Ünye Nakliyat evden eve marka olan özbaltacioğlu evden eve asansörlü taşıma hizmetleri taşınma da sizlerle.

3-Ünye Nakliye evden eve garantili profosyonel ekibi ile ordu yöresinde demonte ve monteli eşya taşıma yapar.

4-Firmamız Ordu Ünye Taşımacılık yaparken önceliğini ev eşyasına vermiş ve piyasada en kalite firma olmuştur.

Ünye Taşımacılık hizmeti; ihtiyacı karşılamak üzere her türlü ürün, servis hizmetini başlangıç noktasından, son noktaya kadar olan hareketinin etkili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, depolanması ve kontrol altında tutulması hizmetidir.”

Ordu Nakliyat ile istediğiniz zamanda istediğiniz yere profeyonel ev ve ofis taşımacılığı bizimle çok daha kolay. İşi ustasına bırakın, siz rahatınıza bakın; eşyalarınız için montaj hizmeti alabilirsiniz, eşyalarınızın güvenli bir şekilde kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinde uzman ekiplerce mobilya montaj ve kurulum hizmeti, müşterilerine güven veren bir o kadarda hizmet konusunda kendine güvenen kadrolu elemanlarıyla Ordu Nakliyat olarak lider firma olma yolunda bir hayli yol aldık.

Taşınma süreci hem çok yorucu hem de çok stresli bir süreçtir. Süreci en kolay ve en sorunsuz şekilde atlatmak; alanında deneyimli, profesyonel olan şirketimiz ile mümkündür. Ordu Nakliyat ile çalışan kişilerin taşıma süreçleri daha başarılı yürütülürken; sadece fiyatı ucuz olduğu için tercih edilen şirketler bu süreci tam bir kabusa dönüştürmektedir.

Taşınacak eşyaların zarar görmeden nakliyesi için geniş araç filosu, uzman personeliyle ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmaktadır.

 Ordu Taşımacılık evinizi evimizle taşıyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

| ankara evden eve nakliyat | ankara nakliyat | samsun nakliyat | samsun taşımacılık | samsun evden eve nakliyat | samsun nakliye | evden eve nakliyat | evden eve nakliyat ankara |